Cosmogym Special Awards 2017

Ανακοινώνονται από την Οργανωτική Επιτροπή τα ονόματα των ομάδων που είναι υποψήφιες για τα Ειδικά Βραβεία της διοργάνωσης. Τα βραβεία θα δοθούν από τις Επιτροπές που έχουν συσταθεί και ανακοινωθεί. Κάθε ομάδα μπορεί να πάρει μόνο ένα βραβείο. Σε περίπτωση που είναι πρώτη σε δύο ή περισσότερα βραβεία τότε το βραβείο θα πηγαίνει στην επόμενη ομάδα κτλ. και θα τηρείται η σειρά απονομής όπως είναι και η λίστα των βραβείων.

Διευκρίνηση: Το βραβείο της «Ηλικιακής Διαφοροποίησης» δεν είναι το «μεγαλύτερο εύρος των ηλικιών»  αλλά όπως είναι ανακοινωμένο στην σχετική ανακοίνωση με τους όρους των ειδικών βραβείων   «Βραβεύεται η ομάδα της οποίας το πρόγραμμα έχει κάποια «ηλικιακή διαφοροποίηση» δηλ όλοι οι συμμετέχοντες ή το μεγαλύτερο μέρος της ομάδας είναι πολύ μικρής ηλικίας ή Τρίτης Ηλικίας και αποτελούν τους βασικούς συμμετέχοντες του προγράμματος»
Σε περίπτωση που δεν καλύπτεται ο παραπάνω όρος το βραβείο δεν θα δοθεί !!

Ειδικό Βραβείο «Ευ Αγωνίζεσθαι» της Πανεπιστημιακής Επιτροπής

Όλες οι συμμετέχουσες ομάδες.

Ειδικό Βραβείο «Ολυμπιονίκης Άννα Πολλάτου»

ΔΑΟ Καματερού
ΑΠΕ Γιτάνη (team a)
ΑΓΟ Τρίπολης
Ελληνοαγγλική Αγωγή & Δήμος Ηρακλείου
Ο.Κ.Α.Π.Α Δήμου Φιλοθέης-Ψυχικού
Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας
Γ.Ο.Π.Φ. η Αρμονία
Γυμναστήριο Εν Κινήσει Λαμίας
Α.Σ. Ηετιών Δραπετσώνας
Α.Ο. Αθλοκίνηση Χαλανδρίου
Όμιλος Φίλων Αθλητισμού και Φυσικής Ανάπτυξης Μεγάρων (team a)
Διευθ Νεολ Αθλ κ Πολ Υπηρ Δήμου Χαϊδαρίου
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team a)
Hobo illusionerZ και Team Wolf 31
Α.Ο. Παλμός Αργυρούπολης
Σύλλογος Πνοή Μοσχάτου
Όμιλος Φίλων Αθλητισμού και Φυσικής Ανάπτυξης Μεγάρων (team b)
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team a)
Γ.Σ. Ηλιούπολης
Αθλητικός Πολιτιστικός Σύλλογος Περάματος Έναθλος
Γ.Π.Ο Ρυθμική Κίνηση Νέας Σμύρνης
Φιλαθλητικός Καλλιθέας – Ρυθμική Γυμναστική
Πολιτιστικός και Αθλητικός Όμιλος Αγρινίου «Ευ ζην»
Γ.Σ. Ρυθμικής Δήμου Μακρακώμης
Γ.Α.Σ. Πεντέλης
Γ.Α.Σ. Αχιλλέας Γλυφάδας (team b)
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team b)
Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ
Αθλητικός Όμιλος Κορίνθου ΑΝΙΜΑ
RG Academy Morfoula Dona – Εθνικός ΟΦΠΦ
Ευ ζην και άθληση (Δήμος Δάφνης-Υμηττού) (team b)
Α.Π.Σ. Ολυμπιακός Ρυθμός
Σχολή ρυθ γυμν και χορού Dance and fitness Σαλαμίνας

Ειδικό Βραβείο «Καλύτερης απόδοσης θεατρικών στοιχείων»

Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team a)
ΑΠΕ Γιτάνη (team a)
ΑΓΟ Τρίπολης
Ελληνοαγγλική Αγωγή & Δήμος Ηρακλείου
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team a)
Παλαιστικός Σύλλογος Ραφήνας Πικερμίου
Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας
Γ.Ο.Π.Φ. η Αρμονία
Γυμναστήριο Εν Κινήσει Λαμίας
Λεόντειο Λύκειο Νέας Σμύρνης
Α.Σ. Ηετιών Δραπετσώνας
Ρυθμός & Κίνηση – Πέραμα
Olympia Highway (team b)
Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team b)
Γ.Σ Τιτάνας
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team a)
Όμιλος Φίλων Αθλητισμού και Φυσικής Ανάπτυξης Μεγάρων (team a)
Διευθ Νεολ Αθλ κ Πολ Υπηρ Δήμου Χαϊδαρίου
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team a)
Hobo illusionerZ και Team Wolf 31
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team b)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team b)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team c)
Όμιλος Φίλων Αθλητισμού και Φυσικής Ανάπτυξης Μεγάρων (team b)
Γ.Α.Σ. Αχιλλέας Γλυφάδας (team a)
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team a)
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team b)
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team c)
Γ.Σ. Ηλιούπολης
Α.Ο. Πατήσια 24
ΣΗΓΑ Γυμναθλος
Gymnastic House «Γέρακας»
ΟΠΑΝ Πειραιά
Γ.Α.Σ. Αιτωλοακαρνανίας ΘΟΑΣ Αγρινίου
Γ.Π.Ο Ρυθμική Κίνηση Νέας Σμύρνης
Γ.Σ. Ρυθμικής Δήμου Μακρακώμης
Αδάμας Α.Σ Μεταμόρφωσης
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team b)
Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team d)
Αθλητικός Όμιλος Κορίνθου ΑΝΙΜΑ
Α.Π.Σ. Ολυμπιακός Ρυθμός
Σχολή ρυθ γυμν και χορού Dance and fitness Σαλαμίνας
Α.Σ. Αριστίων Πετρούπολης
Ν.Π.Δ.Δ. Πολιτισμού και Αθλητισμού Δήμου Φυλής «Πάρνηθα»

Ειδικό Βραβείο «Ενδυματολογικής και Αισθητικής παρουσίας»

ΔΑΟ Καματερού
Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team a)
ΑΠΕ Γιτάνη (team a)
ΑΓΟ Τρίπολης
Γ.Σ. Δύναμη Βριλησσίων
Ελληνοαγγλική Αγωγή & Δήμος Ηρακλείου
Γ.Α.Σ. Καλυβίων
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team a)
Α.Σ.Ε. Δούκα
Παλαιστικός Σύλλογος Ραφήνας Πικερμίου
Ο.Κ.Α.Π.Α Δήμου Φιλοθέης-Ψυχικού
Α.Ο. Λαγονησίου
Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας
Γ.Ο.Π.Φ. η Αρμονία
Γυμναστήριο Εν Κινήσει Λαμίας
Γ.Α.Σ. Ειρήνη Περιστερίου
Α.Σ. Ηετιών Δραπετσώνας
Olympia Highway (team a)
Olympia Highway (team b)
Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team b)
Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team c)
Γ.Σ Τιτάνας
ΑΠΕ Γιτάνη (team b)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team a)
Όμιλος Φίλων Αθλητισμού και Φυσικής Ανάπτυξης Μεγάρων (team a)
Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team a)
Διευθ Νεολ Αθλ κ Πολ Υπηρ Δήμου Χαϊδαρίου
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team a)
Hobo illusionerZ και Team Wolf 31
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team b)
Προπονητικό Κέντρο Ενόργανης Γυμναστικής «ΑΙΑΣ»
Olympia Highway (team c)
Choy Lee Fut Acrobatic Team (team a)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team c)
Γ.Α.Σ. Αχιλλέας Γλυφάδας (team a)
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team a)
Lidas team
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team b)
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team c)
Γ.Σ. Ηλιούπολης
Gymnastic House «Γέρακας»
ΟΠΑΝ Πειραιά
ΠΑΣ Σύμμετρον
Γ.Α.Σ. Αιτωλοακαρνανίας ΘΟΑΣ Αγρινίου
Αθλητικός Πολιτιστικός Σύλλογος Περάματος Έναθλος
Γ.Π.Ο Ρυθμική Κίνηση Νέας Σμύρνης
Φιλαθλητικός Καλλιθέας – Ρυθμική Γυμναστική
Πολιτιστικός και Αθλητικός Όμιλος Αγρινίου «Ευ ζην»
Γ.Σ. Ρυθμικής Δήμου Μακρακώμης
Αδάμας Α.Σ Μεταμόρφωσης
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team b)
Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team d)
Αθλητικός Όμιλος Κορίνθου ΑΝΙΜΑ
RG Academy Morfoula Dona – Εθνικός ΟΦΠΦ
Α.Π.Σ. Ολυμπιακός Ρυθμός
Σχολή ρυθ γυμν και χορού Dance and fitness Σαλαμίνας
Ν.Π.Δ.Δ. Πολιτισμού και Αθλητισμού Δήμου Φυλής «Πάρνηθα»

Ειδικό Βραβείο «Μουσικής επένδυσης»

ΔΑΟ Καματερού
Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team a)
ΑΠΕ Γιτάνη (team a)
ΑΓΟ Τρίπολης
Γ.Σ. Δύναμη Βριλησσίων
ΑΣ Μέγας Αλέξανδρος
Ελληνοαγγλική Αγωγή & Δήμος Ηρακλείου
Γ.Α.Σ. Καλυβίων
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team a)
Α.Σ.Ε. Δούκα
Παλαιστικός Σύλλογος Ραφήνας Πικερμίου
Ο.Κ.Α.Π.Α Δήμου Φιλοθέης-Ψυχικού
Α.Ο. Λαγονησίου
Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας
Γ.Ο.Π.Φ. η Αρμονία
Γυμναστήριο Εν Κινήσει Λαμίας
Γ.Α.Σ. Ειρήνη Περιστερίου
Α.Σ. Ηετιών Δραπετσώνας
Ρυθμός & Κίνηση – Πέραμα
Α.Ο. Αθλοκίνηση Χαλανδρίου
Olympia Highway (team a)
Olympia Highway (team b)
Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team b)
Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team c)
Γ.Σ Τιτάνας
ΑΠΕ Γιτάνη (team b)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team a)
Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team a)
Διευθ Νεολ Αθλ κ Πολ Υπηρ Δήμου Χαϊδαρίου
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team a)
Hobo illusionerZ και Team Wolf 31
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team b)
Α.Ο. Παλμός Αργυρούπολης
Δήμος Παλλήνης
Προπονητικό Κέντρο Ενόργανης Γυμναστικής «ΑΙΑΣ»
Σύλλογος Πνοή Μοσχάτου
Olympia Highway (team c)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team b)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team c)
Όμιλος Φίλων Αθλητισμού και Φυσικής Ανάπτυξης Μεγάρων (team b)
Γ.Α.Σ. Αχιλλέας Γλυφάδας (team a)
Lidas team
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team b)
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team c)
Γ.Σ. Ηλιούπολης
Α.Ο. Πατήσια 24
ΣΗΓΑ Γυμναθλος
Gymnastic House «Γέρακας»
ΟΠΑΝ Πειραιά
ΠΑΣ Σύμμετρον
Γ.Α.Σ. Αιτωλοακαρνανίας ΘΟΑΣ Αγρινίου
Αθλητικός Πολιτιστικός Σύλλογος Περάματος Έναθλος
Γ.Π.Ο Ρυθμική Κίνηση Νέας Σμύρνης
Φιλαθλητικός Καλλιθέας – Ρυθμική Γυμναστική
Πολιτιστικός και Αθλητικός Όμιλος Αγρινίου «Ευ ζην»
Γ.Σ. Ρυθμικής Δήμου Μακρακώμης
Αδάμας Α.Σ Μεταμόρφωσης
Γ.Α.Σ. Αχιλλέας Γλυφάδας (team b)
Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ
Gymnastics Plus
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team d)
Αθλητικός Όμιλος Κορίνθου ΑΝΙΜΑ
RG Academy Morfoula Dona – Εθνικός ΟΦΠΦ
Ευ ζην και άθληση (Δήμος Δάφνης-Υμηττού) (team b)
Ευ ζην και άθληση (Δήμος Δάφνης-Υμηττού) (team a)
Α.Π.Σ. Ολυμπιακός Ρυθμός
Α.Ο. Διονύσου
Σχολή ρυθ γυμν και χορού Dance and fitness Σαλαμίνας
Α.Σ. Αριστίων Πετρούπολης
Ν.Π.Δ.Δ. Πολιτισμού και Αθλητισμού Δήμου Φυλής «Πάρνηθα»

Ειδικό Βραβείο «Ιδιαίτερης Κατασκευής»

ΔΑΟ Καματερού
ΑΠΕ Γιτάνη (team a)
Γ.Σ. Δύναμη Βριλησσίων
ΑΣ Μέγας Αλέξανδρος
Ελληνοαγγλική Αγωγή & Δήμος Ηρακλείου
Γ.Α.Σ. Καλυβίων
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team a)
Α.Σ.Ε. Δούκα
Παλαιστικός Σύλλογος Ραφήνας Πικερμίου
Ο.Κ.Α.Π.Α Δήμου Φιλοθέης-Ψυχικού
Α.Ο. Λαγονησίου
Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας
Γ.Ο.Π.Φ. η Αρμονία
Γυμναστήριο Εν Κινήσει Λαμίας
Λεόντειο Λύκειο Νέας Σμύρνης
Α.Σ. Ηετιών Δραπετσώνας
Olympia Highway (team a)
Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team b)
Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team c)
ΑΠΕ Γιτάνη (team b)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team a)
Διευθ Νεολ Αθλ κ Πολ Υπηρ Δήμου Χαϊδαρίου
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team a)
Hobo illusionerZ και Team Wolf 31
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team b)
Olympia Highway (team c)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team b)
Γ.Α.Σ. Αχιλλέας Γλυφάδας (team a)
Lidas team
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team b)
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team c)
Γ.Σ. Ηλιούπολης
Α.Ο. Πατήσια 24
ΣΗΓΑ Γυμναθλος
Gymnastic House «Γέρακας»
ΟΠΑΝ Πειραιά
Γ.Π.Ο Ρυθμική Κίνηση Νέας Σμύρνης
Γ.Σ. Ρυθμικής Δήμου Μακρακώμης
Αδάμας Α.Σ Μεταμόρφωσης
Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team d)
Αθλητικός Όμιλος Κορίνθου ΑΝΙΜΑ
Α.Π.Σ. Ολυμπιακός Ρυθμός
Σχολή ρυθ γυμν και χορού Dance and fitness Σαλαμίνας

Τιμητικό Βραβείο ενσωμάτωσης ατόμων διαφορετικών νοητικών και φυσικών ικανοτήτων.

Φιλαθλητικός Καλλιθέας – Ρυθμική Γυμναστική
Αθλητικός Όμιλος Κορίνθου ΑΝΙΜΑ

Ειδικό Βραβείο «Ηλικιακής διαφοροποίησης»

Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team a)
Α.Ο. Λαγονησίου
Γ.Σ Τιτάνας
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team a)
Α.Ο. Παλμός Αργυρούπολης
Προπονητικό Κέντρο Ενόργανης Γυμναστικής «ΑΙΑΣ»
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team b)
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team a)
Lidas team
ΠΑΣ Σύμμετρον
Γ.Π.Ο Ρυθμική Κίνηση Νέας Σμύρνης
Πολιτιστικός και Αθλητικός Όμιλος Αγρινίου «Ευ ζην»
Γ.Σ. Ρυθμικής Δήμου Μακρακώμης
Αδάμας Α.Σ Μεταμόρφωσης
Gymnastics Plus
Α.Ο. Ραφήνας
Αθλητικός Όμιλος Κορίνθου ΑΝΙΜΑ
Γ.Σ. Άμιλλα Καλλιθέας
Α.Σ. Αριστίων Πετρούπολης

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Ενόργανης γυμναστικής

Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team a)
ΑΠΕ Γιτάνη (team a)
Γ.Σ. Δύναμη Βριλησσίων
Ελληνοαγγλική Αγωγή & Δήμος Ηρακλείου
Γ.Α.Σ. Καλυβίων
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team a)
Α.Ο. Λαγονησίου
Olympia Highway (team a)
Γ.Σ Τιτάνας
ΑΠΕ Γιτάνη (team b)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team a)
Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team a)
Γυμναστική Ένωση Περιστερίου (team b)
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team a)
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team b)
Προπονητικό Κέντρο Ενόργανης Γυμναστικής «ΑΙΑΣ»
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team b)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team c)
Γ.Α.Σ. Αχιλλέας Γλυφάδας (team a)
Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team b)
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team b)
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team c)
ΣΗΓΑ Γυμναθλος
Gymnastic House «Γέρακας»
Γ.Α.Σ. Αιτωλοακαρνανίας ΘΟΑΣ Αγρινίου
Γ.Σ. Ρυθμικής Δήμου Μακρακώμης
Γ.Α.Σ. Πεντέλης
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team b)
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team d)
Γ.Σ. Άμιλλα Καλλιθέας
Α.Ο. Διονύσου
Σχολή ρυθ γυμν και χορού Dance and fitness Σαλαμίνας
Α.Σ. Αριστίων Πετρούπολης

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Ακροβατικής

Γ.Σ. Δύναμη Βριλησσίων
Ελληνοαγγλική Αγωγή & Δήμος Ηρακλείου
Α.Ο. Λαγονησίου
Α.Ο. Αθλοκίνηση Χαλανδρίου
Γ.Σ Τιτάνας
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team a)
Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team a)
Γυμναστική Ένωση Περιστερίου (team b)
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team a)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team b)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team c)
Γ.Α.Σ. Αχιλλέας Γλυφάδας (team a)
Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team b)
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team b)
ΣΗΓΑ Γυμναθλος
Γ.Π.Ο Ρυθμική Κίνηση Νέας Σμύρνης
Γ.Σ. Ρυθμικής Δήμου Μακρακώμης
Αδάμας Α.Σ Μεταμόρφωσης
Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ
Γ.Σ. Άμιλλα Καλλιθέας

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Τραμπολίνο

Γ.Α.Σ. Αχιλλέας Γλυφάδας (team a)
Γ.Σ. Άμιλλα Καλλιθέας
Α.Ο. Διονύσου

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Αεροβικής, Rope Skipping ή Cheerleading

Γ.Α.Σ. Αχιλλέας Γλυφάδας (team a)
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team a)
ΣΗΓΑ Γυμναθλος
Αδάμας Α.Σ Μεταμόρφωσης
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team b)

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Χορού

ΔΑΟ Καματερού
ΑΠΕ Γιτάνη (team a)
Ελληνοαγγλική Αγωγή & Δήμος Ηρακλείου
Γ.Α.Σ. Καλυβίων
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team a)
Α.Σ.Ε. Δούκα
Παλαιστικός Σύλλογος Ραφήνας Πικερμίου
Γ.Ο.Π.Φ. η Αρμονία
Γυμναστήριο Εν Κινήσει Λαμίας
Α.Σ. Ηετιών Δραπετσώνας
Ρυθμός & Κίνηση – Πέραμα
Olympia Highway (team b)
Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team b)
Γ.Σ Τιτάνας
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team a)
Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team a)
Γυμναστική Ένωση Περιστερίου (team b)
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team a)
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team b)
Προπονητικό Κέντρο Ενόργανης Γυμναστικής «ΑΙΑΣ»
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team b)
Αθλητικό Σωματείο Σίσυφος Αττικής (team c)
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team a)
Lidas team
Ελληνοαγγλική Αγωγή – ΑΣ Πρωτοπορία (team b)
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team c)
Γ.Σ. Ηλιούπολης
Gymnastic House «Γέρακας»
ΠΑΣ Σύμμετρον
Γ.Α.Σ. Αιτωλοακαρνανίας ΘΟΑΣ Αγρινίου
Γ.Π.Ο Ρυθμική Κίνηση Νέας Σμύρνης
Αδάμας Α.Σ Μεταμόρφωσης
Γ.Α.Σ. Πεντέλης
Γ.Α.Σ. Αχιλλέας Γλυφάδας (team b)
Α.Σ. Νέα Παιδεία (team b)
Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ
Gymnastics Plus
Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team d)
Αθλητικός Όμιλος Κορίνθου ΑΝΙΜΑ
Ευ ζην και άθληση (Δήμος Δάφνης-Υμηττού) (team b)
Ευ ζην και άθληση (Δήμος Δάφνης-Υμηττού) (team a)
Α.Ο. Διονύσου
Σχολή ρυθ γυμν και χορού Dance and fitness Σαλαμίνας

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ !!!!!