Πρόγραμμα Μικρού και Μεγάλου Τελικού

Πρόγραμμα Μικρού και Μεγάλου Τελικού

Ho1 25C Αθλητικός Όμιλος Ένωση Βύρωνα 13:16
Ho2 17C Α.Σ.Π. Κτησιφών 13:24
Ho3 10C Α.Σ. Πρωτοπορία – Ελληνοαγγλική Αγωγή (team c) 13:32
Ho4 85C Α.Σ.Ο.Χ. Αθηνά 13:40
Ho5 47C Α.Σ. «Εν χορώ» Κουφαλίων Θεσσαλονίκης 13:48
Ho6 15C Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ 13:56
Ho7 10C Α.Σ. Πρωτοπορία – Ελληνοαγγλική Αγωγή (team b) 14:04
Ho8 1C Way of life (team b) 14:12
Ho9 62C Α.Σ. Νέα Παιδεία (team b) 14:20
14:28
14:36
14:44
Ho10 33C Α.Σ. Αριστίων Πετρούπολης 14:52
Ho11 1C Way of life (team a) 15:00
Ho12 21C Olympia Highway (team d) 15:08
Ho13 21C Olympia Highway (team c) 15:16
Ho14 16C Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team b) 15:24
Ho15 55C Γ.Σ. Άμιλλα Καλλιθέας 15:32
Ho16 40C Α.Ο. Αστέρας Πεύκης (team a) 15:40
Ho17 69C Δήμος Παλλήνης (team a) 15:48
Ho18 19C Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team b) 15:56
Ho19 18C Α.Ο. «Άτλας» Δήμου Δέλτα 16:04
16:12
All the teams together Cosmogym Flash Mob 2018 Παπία Αθανασία 16:20
Απονομές 16:30

 

Gr1 45C Gymnastic House (team a) 18:04
Gr2 16C Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team a) 18:12
Gr3 32C Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team c) 18:20
Gr4 72C Γ.Α.Σ. Καλύβια (team b) 18:28
Gr5 10C Α.Σ. Πρωτοπορία – Ελληνοαγγλική Αγωγή (team a) 18:36
Gr6 62C Α.Σ. Νέα Παιδεία (team a) 18:44
Gr7 21C Olympia Highway (team a) 18:52
Gr8 74C Γ.Σ. Ηλιούπολης 19:00
Gr9 7C Ομάδα Χορού Kosmos Θεσσαλονίκης 19:08
Gr10 36C Α.Σ. Ηετιών Δραπετσώνας 19:16
Gr11 44C Δ.Α.Ο. Καματερού (team a) 19:24
Gr12 52C Α.Π.Ε. Γιτάνη (team a) 19:32
Gr13 11C Ελληνοαγγλική Αγωγή & Δήμος Ν. Ηρακλείου 19:40
19:48
19:56
20:04
Gr14 29C Α.Σ.Ε. Δούκα 20:12
Gr15 35C Ρυθμός & Κίνηση – Πέραμα 20:20
Gr16 59C Α.Σ. Μέγας Αλέξανδρος 20:28
Gr17 32C Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team a) 20:36
Gr18 66C Α.Σ. Ανδρομέδα 20:44
Gr19 72C Γ.Α.Σ. Καλύβια (team a) 20:52
Gr20 49C Λεόντειος Σχολή Νέας Σμύρνης (team a) 21:00
Gr21 51C Α.Σ. Ευρυθμία – Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας 21:08
Gr22 65C Γυμναστήριο Εν Κινήσει Λαμίας 21:16
Gr23 75C Παλαιστικός Σύλλογος Ραφήνας Πικερμίου 21:24
Gr24 8C Γ.Ο.Π.Φ. Η Αρμονία 21:32
Gr25 48C Α.Ο. Λαγονησίου (team a) 21:40
21:48
All the teams together Cosmogym Flash Mob 2018 Παπία Αθανασία 21:56
Απονομές 22:00

 

 

Leave a comment

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *