Προσωρινή κατανομή ομάδων στους ομίλους του Cosmogym Contest 2018

Προσωρινή κατανομή ομάδων στους ομίλους του Cosmogym Contest 2018

Μετά την ολοκλήρωση της δηλώσεων για το Cosmogym Contest 2018 δείτε παρακάτω την προσωρινή κατάταξη των ομάδων στους 5 ομίλους της διοργάνωσης.

Η κατανομή έγινε με βάση τις ειδικές ρυθμίσεις που ισχύουν και έχουν ανακοινωθεί στην ιστοσελίδα μας.

Από τις 132 ομάδες που δήλωσαν κατατάχθηκαν 125 ομάδες και υπάρχουν 7 επιλαχούσες.

Στην Ενημερωτική Ημερίδα το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου θα γίνει και η κλήρωση των ομάδων για τη σειρά παρουσίασής τους.

Στην σελίδα με τα έγγραφα που σχετίζονται με το Contest δείτε και κατεβάστε και το προσωρινό ωρολόγιο σχέδιο εμφάνισης των ομάδων για όλους τους ομίλους καθώς και για τους δύο τελικούς.

1 WAY OF LIFE (team a) Α ΝΕΜΕΑ
2 WAY OF LIFE (team b) Α ΝΕΜΕΑ
3 WAY OF LIFE (team c) Β ΝΕΜΕΑ
4 CHOY LEE FUT ΑΡΓΟΥΣ (team a) ΙΣΘΜΙΑ
5 CHOY LEE FUT ΑΡΓΟΥΣ (team b) Α ΝΕΜΕΑ
6 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ρεθύμνου Κρήτης Β ΝΕΜΕΑ
7 Σχολή Ρυθμικής Γυμναστικής και χορού Ρένα Μπούτση – Σαλαμίνα (team a) Α ΝΕΜΕΑ
8 Σχολή Ρυθμικής Γυμναστικής και χορού Ρένα Μπούτση – Σαλαμίνα (team b) Β ΝΕΜΕΑ
9 Lida’s Team – Λαμία Α ΝΕΜΕΑ
10 Ν.Π.Δ.Δ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΦΥΛΗΣ «ΠΑΡΝΗΘΑ» ΙΣΘΜΙΑ
11 Γ.Σ ΡΥΘΜΙΚΗΣ (ΣΥΛΛ. ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ) ΔΗΜΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ Α ΝΕΜΕΑ
12 Ομάδα Χορού «Kosmos» Θεσσαλονίκης ΠΥΘΕΙΑ
13 Γ.Ο.Π.Φ. Η ΑΡΜΟΝΙΑ (team b) ΠΥΘΕΙΑ
14 Γ.Ο.Π.Φ. Η ΑΡΜΟΝΙΑ (team a) ΟΛΥΜΠΙΑ
15 Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ (team a) Α ΝΕΜΕΑ
16 Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ (team b) Β ΝΕΜΕΑ
17 Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ (team c) Β ΝΕΜΕΑ
18 Α.Σ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ-ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (team a) ΠΥΘΕΙΑ
19 Α.Σ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ-ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (team b) Α ΝΕΜΕΑ
20 Α.Σ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ-ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (team c) Β ΝΕΜΕΑ
21 ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ & ΔΗΜΟΣ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
22 Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ (team a) ΠΥΘΕΙΑ
23 Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ (team b) ΙΣΘΜΙΑ
24 Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ (team c) Α ΝΕΜΕΑ
25 ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
26 SPORTS CENTER ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – Ελευθέριο Κορδελιό Θεσσαλονίκης ΙΣΘΜΙΑ
27 ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ Α ΝΕΜΕΑ
28 ΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ (team a) ΠΥΘΕΙΑ
29 ΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ (team b) ΙΣΘΜΙΑ
30 ΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ (team c) Α ΝΕΜΕΑ
31 ΑΣΠ Κτησιφών Β ΝΕΜΕΑ
32 A.Ο.  «ΑΤΛΑΣ» ΔΉΜΟΥ ΔΕΛΤΑ – Σίνδος Θεσσαλονίκης ΙΣΘΜΙΑ
33 Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team a) ΟΛΥΜΠΙΑ
34 Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team b) ΙΣΘΜΙΑ
35 Αθλητικος συλλογος Εναθλος ΙΣΘΜΙΑ
36 Γ.Α.Σ. «ΕΙΡΗΝΗ» ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΠΥΘΕΙΑ
37 ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ «ΕΥ ΖΗΝ» Α ΝΕΜΕΑ
38 Olympia Highway (team a) ΠΥΘΕΙΑ
39 Olympia Highway (team b) ΠΥΘΕΙΑ
40 Olympia Highway (team c) ΙΣΘΜΙΑ
41 Olympia Highway (team d) Α ΝΕΜΕΑ
42 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΖΕΥΣ ΣΥΚΕΩΝ Θεσσαλονίκης ΠΥΘΕΙΑ
43 Γ.Σ. Δύναμη Βριλησσίων ΟΛΥΜΠΙΑ
44 Α.Γ.Σ TKD – ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ – ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Λακωνίας Β ΝΕΜΕΑ
45 Ευ ζην και άθληση – Δήμος Δάφνης-Υμηττού (team a) Α ΝΕΜΕΑ
46 Ευ ζην και άθληση – Δήμος Δάφνης-Υμηττού (team b) Α ΝΕΜΕΑ
47 Αθλητικος Ομιλος Ενωση Βυρωνα Β ΝΕΜΕΑ
48 SPORTING GYM – Εύοσμος Θεσσαλονίκης ΙΣΘΜΙΑ
49 Σύλλογος Φίλων Γυμναστικής Αιγάλεω (Σ.ΦΙ.Γ.Α.) ΟΛΥΜΠΙΑ
50 Α.Ο. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΠΥΘΕΙΑ
51 ΑΣΕ Δούκα ΟΛΥΜΠΙΑ
52 Μ.Ε.Σ.ΜΑΡΑΘΩΝΑ (Μ.Ε.Σ.ΜΑ) Β ΝΕΜΕΑ
53 ΓΑΣ Πεντέλης Α ΝΕΜΕΑ
54 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ (team a) ΟΛΥΜΠΙΑ
55 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ (team b) ΟΛΥΜΠΙΑ
56 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ (team c) ΠΥΘΕΙΑ
57 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ (team d) ΙΣΘΜΙΑ
58 Α.Σ. Αριστίων Πετρούπολης Α ΝΕΜΕΑ
59 WINNERS HEALTH CLUB – Άγιος Νικόλαος Κρήτης Β ΝΕΜΕΑ
60 Αθλητικός Όμιλος Ραφήνας Α ΝΕΜΕΑ
61 Α.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΡΓΟΥΣ ΠΥΘΕΙΑ
62 Ρυθμός & Κίνηση – Πέραμα ΟΛΥΜΠΙΑ
63 Α.Σ.ΗΕΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ
64 Dance Team «Faceless» ΟΛΥΜΠΙΑ
65 ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΥΘΜΟΣ ΙΣΘΜΙΑ
66 Α.Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Β ΝΕΜΕΑ
67 ΑΘΛΗΤΙΚΌΣ ΌΜΙΛΟΣ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗΣ ΔΡΆΣΗ-ΆΘΛΟΣ Β ΝΕΜΕΑ
68 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ (team a) ΙΣΘΜΙΑ
69 ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ (team b) Α ΝΕΜΕΑ
70 Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ Β ΝΕΜΕΑ
71 ALTIUS ΟΛΥΜΠΙΑ
72 Αθλητικός Όμιλος Πατήσια 24 ΙΣΘΜΙΑ
73 Προπονητικό κέντρο ενόργανης γυμναστικής ΑΙΑΣ ΠΥΘΕΙΑ
74 ΔΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (team a) ΟΛΥΜΠΙΑ
75 ΔΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (team b) ΠΥΘΕΙΑ
76 ΔΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (team c) ΙΣΘΜΙΑ
77 GYMNASTIC HOUSE (team a) ΠΥΘΕΙΑ
78 GYMNASTIC HOUSE (team b) ΙΣΘΜΙΑ
79 Όμιλος φίλων αθλητισμού και φυσικής ανάπτυξης Μεγάρων (team a) ΙΣΘΜΙΑ
80 Όμιλος φίλων αθλητισμού και φυσικής ανάπτυξης Μεγάρων (team b) Α ΝΕΜΕΑ
81 Α.Σ. «Εν χορώ» Κουφαλίων Θεσσαλονίκης Β ΝΕΜΕΑ
82 Α.Ο.Λαγονησίου (team b) ΟΛΥΜΠΙΑ
83 Α.Ο.Λαγονησίου (team a) ΠΥΘΕΙΑ
84 ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (team a) ΟΛΥΜΠΙΑ
85 ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (team b) ΟΛΥΜΠΙΑ
86 ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (team c) ΠΥΘΕΙΑ
87 Hobo illusionerΖ & Team Wolf 31 ΠΥΘΕΙΑ
88 Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑ
89 ΑΠΕ Γιτάνη (team b) ΟΛΥΜΠΙΑ
90 ΑΠΕ Γιτάνη (team a) ΟΛΥΜΠΙΑ
91 Γ,Α. Σ. ΑΙΤΩΝ/ΝΙΑΣ ΘΟΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΙΣΘΜΙΑ
92 ΟΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΑ (team a) ΠΥΘΕΙΑ
93 ΟΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΑ (team b) ΙΣΘΜΙΑ
94 Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΙΣΘΜΙΑ
95 Α.Γ.Σ ΝΗΡΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ (team a) ΙΣΘΜΙΑ
96 Α.Γ.Σ ΝΗΡΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ (team b) Α ΝΕΜΕΑ
97 Α.Γ.Σ ΝΗΡΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ (team c) Β ΝΕΜΕΑ
98 ATP BANK Fitness Club – Ομάδα Ίκαρος – Καλαμαριά Θεσσαλονίκης Β ΝΕΜΕΑ
99 Α.Ο.ΔΙΟΝΥΣΟΥ Α ΝΕΜΕΑ
100 Αθλητικός Σύλλογος Μέγας Αλέξανδρος ΟΛΥΜΠΙΑ
101 AΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΔΑΜΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Α ΝΕΜΕΑ
102 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΠΥΘΕΙΑ
103 Συλλογος Πνοη Μοσχατου ΠΥΘΕΙΑ
104 ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ (team a) ΠΥΘΕΙΑ
105 ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ (team b) Α ΝΕΜΕΑ
106 Α.Γ.Ο ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Β ΝΕΜΕΑ
107 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΗΤΕΙΑΣ Κρήτης ΙΣΘΜΙΑ
108 Γυμναστήριο Εν Κινήσει Λαμίας ΟΛΥΜΠΙΑ
109 Α.Ο. ΑΝΟΙΞΗ ΦΙΛΟΧΟΡΟΣ ART SPACE ORTHOSOMY METHOD Β ΝΕΜΕΑ
110 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ ΟΛΥΜΠΙΑ
111 Gymnastics Plus Α ΝΕΜΕΑ
112 Gymnastics Chios-Σύλλογος ΑΟΠ Καράτε Χίου Β ΝΕΜΕΑ
113 Δημος παλληνης (team a) ΙΣΘΜΙΑ
114 Δημος παλληνης (team b) Α ΝΕΜΕΑ
115 Αθλητικος όμιλος Κορίνθου Anima Α ΝΕΜΕΑ
116 Αθλητικό Σωματείο Οδυσσευς – Νέα Αλικαρνασός Κρήτης Β ΝΕΜΕΑ
117 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ‘ΚΑΛΥΒΙΑ’ (team a) ΟΛΥΜΠΙΑ
118 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ‘ΚΑΛΥΒΙΑ’ (team b) ΠΥΘΕΙΑ
119 Αθλητικος Σύλλογος Θήβας ΑΡΜΟΝΙΑ Α ΝΕΜΕΑ
120 Γυμναστική Ένωση Περιστερίου ΟΛΥΜΠΙΑ
121 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΠΥΘΕΙΑ
122 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
123 Α.Ο. ΠΑΛΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ΠΥΘΕΙΑ
124 Αθλ Σύλλογος Απόλλων Μοσχάτου Α ΝΕΜΕΑ
125 ΓΑΣ Ανω Λιοσίων Αριστονίκη Β ΝΕΜΕΑ

Επικοινωνήστε μαζί μας σε περίπτωση που υπάρχει κάποιο λάθος ή έχετε κάποια απορία.