Αξιολογητές του Cosmogym 2017 και των ειδικών βραβείων της διοργάνωσης

Αξιολογητές του Cosmogym 2017 και των ειδικών βραβείων της διοργάνωσης

Αξιολογητές  Cosmogym Contest 2017

Για φέτος Πρόεδρος της Επιτροπής θα είναι η κ. Ολύβια Δόντη επίκουρη Καθηγήτρια στη ΣΕΦΑΑ του Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών

Συνολικά θα είναι 32 αξιολογητές και αναλυτικά είναι οι παρακάτω:

1 Ελιζάνα Πολλάτου
2 Έφη Πανταζίδου
3 Όλγα Κούλη
4 Όλγα Δελιάκη
5 Ολύβια Δόντη  Πρόεδρος Επιτροπής Αξιολογητών
6 Κάτια Σαβράμη
7 Νάντια Καραδήμου
8 Αναστασία Δόντη
9 Άννα Τσικρικωνακη
10 Κατερινα Κοκκοση
11 Σοφία Νταβαντζή
12 Αθανασία Παπία
13 Άννα Κοζαδίνου
14 Σοφία Κούτουλα
15 Εφη Μπλετσα
16 Γεωργία Παπασταμάτη
17 Παναγιώτα Κρασσά
18 Μυρσίνη Δήμου
19 Νατάσσα Λάππα
20 Μαίρη Παλαμηδά
21 Μαργαρίτα Δενδρινού
22 Βασιλική Ζούμπου
23 Ολυμπία Δραγούνη
24 Νίκη Πιστιόλα
25 Μαρία Κουρσιούνη
26 Αθηνά Ρούπα
27 Δανάη Νόντα
28 Αγγελικη Μαρκου
29 Βανέσσα Πολλάτου
30 Χριστίνα Ψαράκη
31 Βασίλης Σουβλίδης
32 Ειρήνη Μπούτση

 

Ειδικό Βραβείο «Ευ Αγωνίζεσθαι» της Πανεπιστημιακής Επιτροπής
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Ελιζάνα Πολλάτου
Έφη Πανταζίδου
Όλγα Κούλη
Όλγα Δελιάκη
Ολύβια Δόντη
Κάτια Σαβράμη
Νάντια Καραδήμου
Αναστασία Δόντη

 

Επίσης οι Επιτροπές για τα Cosmogym Special Awards είναι οι παρακάτω:

Ειδικό Βραβείο «Ολυμπιονίκης Αννα Πολλάτου»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Έφη Πανταζίδου πρόεδρος
Νάντια Καραδήμου
Σοφία Κούτουλα
Νατάσσα Λάππα
Μαργαρίτα Δενδρινού
Βασιλική Ζούμπου
Αθηνά Ρούπα
Χριστίνα Ψαράκη

Ειδικό Βραβείο «Καλύτερης απόδοσης θεατρικών στοιχείων»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Έφη Πανταζίδου
Κάτια Σαβράμη πρόεδρος
Άννα Τσικρικωνακη
Γεωργία Παπασταμάτη
Δανάη Νόντα
Βανέσσα Πολλάτου
Ειρήνη Μπούτση

Ειδικό Βραβείο «Ενδυματολογικής και Αισθητικής παρουσίας»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Ελιζάνα Πολλάτου πρόεδρος
Νάντια Καραδήμου
Σοφία Νταβαντζή
Άννα Κοζαδίνου
Βασιλική Ζούμπου
Αγγελικη Μαρκου

Ειδικό Βραβείο «Μουσικής επένδυσης»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Όλγα Κούλη
Νάντια Καραδήμου πρόεδρος
Άννα Κοζαδίνου
Εφη Μπλετσα
Παναγιώτα Κρασσά
Βασίλης Σουβλίδης

Ειδικό Βραβείο «Ιδιαίτερης Κατασκευής»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Ελιζάνα Πολλάτου πρόεδρος
Άννα Τσικρικωνακη
Αθανασία Παπία
Μυρσίνη Δήμου
Νίκη Πιστιόλα
Χριστίνα Ψαράκη

Τιμητικό Βραβείο ενσωμάτωσης ατόμων διαφορετικών νοητικών και φυσικών ικανοτήτων.
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Ελιζάνα Πολλάτου
Έφη Πανταζίδου πρόεδρος
Κατερινα Κοκκοση
Σοφία Νταβαντζή
Νίκη Πιστιόλα
Αγγελικη Μαρκου

Ειδικό Βραβείο «Ηλικιακής διαφοροποίησης»
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Όλγα Κούλη
Κάτια Σαβράμη πρόεδρος
Γεωργία Παπασταμάτη
Νατάσσα Λάππα
Βασίλης Σουβλίδης

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Ενόργανης γυμναστικής
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Όλγα Δελιάκη
Ολύβια Δόντη πρόεδρος
Αναστασία Δόντη
Μαίρη Παλαμηδά
Ολυμπία Δραγούνη
Μαρία Κουρσιούνη

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Ακροβατικής
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Όλγα Δελιάκη πρόεδρος
Ολύβια Δόντη
Αναστασία Δόντη
Μυρσίνη Δήμου
Μαρία Κουρσιούνη

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Τραμπολίνο
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Όλγα Δελιάκη
Αναστασία Δόντη πρόεδρος
Εφη Μπλετσα
Μαίρη Παλαμηδά
Ολυμπία Δραγούνη

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Αεροβικής, Rope Skipping ή Cheerleading
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Όλγα Κούλη πρόεδρος
Κατερινα Κοκκοση
Αθανασία Παπία
Παναγιώτα Κρασσά

Ειδικό Βραβείο καλύτερης ομάδας με στοιχεία Χορού
Επιτροπή απονομής του Βραβείου

Κάτια Σαβράμη πρόεδρος
Σοφία Κούτουλα
Μαργαρίτα Δενδρινού
Αθηνά Ρούπα
Δανάη Νόντα
Βανέσσα Πολλάτου
Ειρήνη Μπούτση

 

Please follow and like us: