Πρόγραμμα Cosmogym Contest 2018

Πρόγραμμα Cosmogym Contest 2018

Όμιλος Ολύμπια (ομάδες 25)
Κατανομή μεταλλίων: 16 χρυσά, 6 αργυρά, 3 χάλκινα

Ol1 Α.Σ. Ηετιών Δραπετσώνας 101 : Σχέδιο απόδρασης Δενδρινού Μαργαρίτα, Σάρδη Ευανθία, Μαστρογιάννη Αγγελική 18:28
Ol2 Γ.Σ. Δύναμη Βριλησσίων Annie Ραυτοπούλου Αγγελική 18:36
Ol3 Δ.Α.Ο. Καματερού (team a) Δρυάδες… Δελλή Σοφία, Πιτσανοπούλου Ιωάννα 18:44
Ol4 Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team a) Ακολουθώντας το φως στη ζωή, μείνε για πάντα στο φως Κόνιαρη Έφη, Χρηστάκης Μανόλης 18:52
Ol5 Α.Π.Ε. Γιτάνη (team a) «Ζει μαζί με τα κοχύλια κι έχει και βελόνια χίλια”…Τι είναι;;; Κούτουλα Σοφία, Παπία Κωνσταντίνα, Αξιώτη Όλγα 19:00
Ol6 Ελληνοαγγλική Αγωγή & Δήμος Ν. Ηρακλείου Η εξέλιξη του ανθρώπου Ψαράκη Χριστίνα, Μανιού Βασιλική 19:08
Ol7 Διευθ Νεολ Αθλ και Πολιτιστ Υπηρ Δήμου Χαιδαρίου Με το μυαλό ή την καρδιά; Πρωτογέρου Δέσποινα 19:16
Ol8 Α.Σ.Ε. Δούκα Bubble time! Πολλάτου Βανέσσα, Πανώργιου Φωτεινή, Βαλλιανάτου Βέρα 19:24
Ol9 Λεόντειος Σχολή Νέας Σμύρνης (team b) Αισθήματα Νόντα Δανάη 19:32
Ol10 Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team b) Ο Αλαντίν και το λυχνάρι Δραγούνη Ο,Καραευαγγέλου Κ,Καραγιάννη Γ,Ξενοπούλου Μ,Μέμου Ν 19:40
Ol11 Ρυθμός & Κίνηση – Πέραμα Bathtime Τσικρικωνάκη Άννα 19:48
Ol12 Α.Σ. Μέγας Αλέξανδρος Αν… Τσιτσόπουλος Μάκης, Δήμου Μυρσίνη, Παπαδόγγονα Ράνια 19:56
Ol13 Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team a) Οι καρυάτιδες Δραγούνη Ολ, Καραγιάννη Γαβρ, Καραευαγγέλου Κ, Ξενοπούλου Μ 20:04
Διάλειμμα 20:12
Διάλειμμα 20:20
Διάλειμμα 20:28
Ol14 Α.Π.Ε. Γιτάνη (team b) Γεωμετρικά στερεά… Σε κίνηση Περρωτή Τζένη 20:36
Ol15 Α.Σ. Ανδρομέδα Mayas Μάντζιου Όλγα, Μουττώτου Μιράντα, Γκίνης Θανάσης 20:44
Ol16 Dance Team «Faceless” Merry dancers (Μύθοι για το Βόρειο Σέλας) Παπαδημητρίου Ελένη-Βάλερυ, Παπαδημητρίου Εύα 20:52
Ol17 Γ.Α.Σ. Καλύβια (team a) Και ωραία…..και κοιμωμένη!!! Βαρδαβά Μαρία, Κόλλια Φωτεινή, Παλαμηδά Μαίρη, Μπότος Γιώργος 21:00
Ol18 Λεόντειος Σχολή Νέας Σμύρνης (team a) Απόδραση Νόντα Δανάη 21:08
Ol19 Α.Σ. Ευρυθμία – Δ.Α.Σ. Δραπετσώνας Κάτι μικρά μπλε πλασματάκια… Σάρδη Ευανθία, Δενδρινού Μαργαρίτα, Μαστρογιάννη Αγγελική 21:16
Ol20 Σύλλογος Φίλων Γυμναστικής Αιγάλεω (Σ.ΦΙ.Γ.Α) Sound of S.FI.G.A. Χρόνη Αγγελική 21:24
Ol21 Γυμναστήριο Εν Κινήσει Λαμίας Το δέντρο της ζωής Λάππα Νατάσσα, Σιώκου Γώγα 21:32
Ol22 Παλαιστικός Σύλλογος Ραφήνας Πικερμίου The rise of Homo Sapiens… Νώτα Αργυρώ, Ψαθά Φανή, Ανδριανάκη Βέλμα 21:40
Ol23 Γ.Ο.Π.Φ. Η Αρμονία Firebird Κοτσώνη Αγγελική 21:48
Ol24 Α.Ο. Λαγονησίου (team a) Η εξέλιξη των δεινοσαύρων Σπυριδής Γιώργος, Γιαπτσέ Βάσια 21:56
Ol25 ΟΚΑΠΑ Δήμου Φιλοθέης – Ψυχικού Summertime Πολίτη Νίκη 22:04
All the teams together Cosmogym Flash Mob 2018 Παπία Αθανασία 22:12
Απονομές 22:20

Όμιλος Πύθεια (ομάδες 22)
Κατανομή μεταλλίων: 9 χρυσά, 9 αργυρά, 4 χάλκινα

Py1 Gymnastic House (team a) Πύρηνο τείχος Χατζή Βάσω 13:24
Py2 Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ (team a) Stand up 4 education Κάρλες Δημήτρης, Γιώτη Όλγα 13:32
Py3 Λεόντειος Σχολή Νέας Σμύρνης (team c) Μικροί δαίμονες Νόντα Δανάη 13:40
Py4 Α.Σ. Διαγόρας Άργους The Greatest show Αναστασίου Χριστίνα 13:48
Py5 Ελληνική Γυμναστική Ακαδημία Ζευς Συκεών Music box : Ballerinas freedom Τριανταφύλλου Χ, Κοτανίδης Π, Γεωργίου Β, Ταξιάρχης Χ, Κοτσιάμπαση Χ 13:56
Py6 ΟΠΑΝ Πειραιά (team a) Stop mind control Ρεντζιλά Χριστίνα, Δαμίγου Βασιλική 14:04
Py7 Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team a) Ιστορία ενός δέντρου Καπετανέα Ντιάνα, Τζούδα Μαριάννα, Καραγιάννη Κων/να, Χλέτζη Τζίνα 14:12
Py8 Α.Ο. Παλμός Αργυρούπολης Ο μίτος της Αριάδνης Κρασσά Παναγιώτα, Μαργέτη Ζώια 14:20
Py9 Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team c) Playmobil… αγρόκτημα !! Αξιώτη Όλγα, Μέμου Νικολέτα, Κανέλλου Νικολίνα 14:28
Py10 Ομάδα Χορού Kosmos War of the worlds Στέφου Στέλλα Χριστίνα 14:36
Py11 Γ.Α.Σ. Καλύβια (team b) Κλιματική αλλαγή!!! Βαρδαβά Μαρία, Κόλλια Φωτεινή, Παλαμηδά Μαίρη 14:44
Διάλειμμα 14:52
Διάλειμμα 15:00
Διάλειμμα 15:08
Py12 Α.Σ. Πρωτοπορία – Ελληνοαγγλική Αγωγή (team a) Cosmo bella moda 2018 Ψαράκη Χριστίνα, Μανιού Βασιλική 15:16
Py13 Α.Σ. Νέα Παιδεία (team a) Ο μικρός πρίγκιπας Αγγελοπούλου Δ, Λαζαρακόπουλος Ν, Γλεντζέ Α, Πολίτου Χ, Πανοηλία Κ, Κυριακοπούλου Β 15:24
Py14 Δ.Α.Ο. Καματερού (team b) Happy unicorns Δελλή Σοφία, Πιτσανοπούλου Ιωάννα 15:32
Py15 Α.Ο. Λαγονησίου (team b) Η θεία απ’ το Σικάγο Μάρκου Αγγελική 15:40
Py16 Hobo illusionerZ & Team Wolf 31 Σκέψου πόσες αγκαλιές σε περιμένουν στο σπίτι. Αξίζει; Πλέσσα Νάνσυ 15:48
Py17 Σύλλογος Πνοή Μοσχάτου Bollywood Τσιμιχοδήμου Φωτεινή, Τσαμκιράνη Ειρήνη 15:56
Py18 Olympia Highway (team a) Σκακιέρα- Ρουά Ματ Δραγούνη Ολ,Καραγιάννη Γ,Καραευαγγέλου Κ,Ξενοπούλου Μ,Μέμου Ν 16:04
Py19 Γ.Σ. Ηλιούπολης Επείγοντα περιστατικά: Το νοσοκομείο της συμφοράς!!! Νώτα Αργυρώ, Κυριαζή Αλεξία 16:12
Py20 Προπονητικό Κέντρο Ενόργανης Γυμναστικής Αίας Η επιστροφή του Οδυσσέα στην Ιθάκη Αρσένη Άννα, Κοσμαδάκη Ιωάννα 16:20
Py21 Olympia Highway (team b) Σεφ εν δράση! Καραευαγγέλου Κάρλεν, Μέμου Νικολέτα, Τελχολάρι Σοφία 16:28
Py22 Αθλητικός Κολυμβητικός Όμιλος Λιβαδειάς Μήδεια Τσάπρα Λουκία, Σύρου Ελένη, Ζάμπα Χρύσα 16:36
All the teams together Cosmogym Flash Mob 2018 Παπία Αθανασία 16:44
Απονομές 17:00

Όμιλος Ίσθμια (ομάδες 20)
Κατανομή μεταλλίων: 7 χρυσά, 9 αργυρά, 4 χάλκινα

Is1 Όμιλος Φίλων Αθλητισμού και Φυσικής Ανάπτυξης Μεγάρων (team a) Η μικρή Νεφέλη Σιδηροπούλου Ειρήνη 8:44
Is2 Olympia Highway (team c) Κώδικας οδικής κυκλοφορίας σε πανικό! Καραγιάννη Γαρβριέλα, Καραευαγγέλου Κάρλεν 8:52
Is3 Γ.Α.Σ. Αιτωλ/νιας ΘΟΑΣ Αγρινίου Αστερίξ Οβελίξ και οι Ρωμαίοι Καζαντζή Βασιλική 9:00
Is4 Gymnastic House (team b) Καλοκαιρινές διακοπές Χατζή Βάσω 9:08
Is5 Α.Ο. «Άτλας” Δήμου Δέλτα Everybody wants to rule the world Μπάντεμιτς Ειρήνη 9:16
Is6 Sports Center Μιχαηλίδη Γυρίζω σπίτι. Με αγάπη… ΚΑΡΥΑΤΙΔΑ Μιχαηλίδου Ρένα 9:24
Is7 Σύλλογος Γυμναστικής Σητείας Ελιά πηγή ζωής και πολιτισμού Καναβάκη Ελευθερία 9:32
Is8 Α.Γ.Σ. Νηρέας Περάμου (team a) Χρονόγραμμα Τσέγκελη Σοφία 9:40
Is9 Choy Lee Fut Άργους (team a) The Dark Knight Κοκκινάκη Άννα, Χαντιούκ Αλίσα, Νώτης Δημήτρης 9:48
Is10 Ν.Π.Δ.Δ. Πολιτισμού και Αθλητισμού Δήμου Φυλής «Πάρνηθα” Sleeping alive Σερέπα Σοφία 9:56
Διάλειμμα 10:04
Διάλειμμα 10:12
Διάλειμμα 10:20
Is11 Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team b) Οι νεράιδες του χιονιού Καπετανέα Ντιάνα, Τζούδα Μαριάννα, Καραγιάννη Κων/να, Χλέτζη Τζίνα 10:28
Is12 Γ.Σ. Άμιλλα Καλλιθέας Πάλη για ζωή Ροντογιάννης Σωτήρης, Σπυράτου Ήβα 10:36
Is13 Α.Ο. Αστέρας Πεύκης (team a) Λάβα Σταυριανίδης Απόστολος, Γράφη Εβελίνα, Κοντογιάννη Εύα 10:44
Is14 ΟΠΑΝ Πειραιά (team b) Μαντάμ Σουσού Ρεντζιλά Χριστίνα 10:52
Is15 Ολυμπιάδα Θρακομακεδόνων (team d) Ο χορός των αχυρένιων σκιάχτρων Δήμα Αλεξάνδρα, Καλυβά Ευαγγελία, Καλυβά Χρυσούλα 11:00
Is16 Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ (team b) Η γκαλερί των θαυμάτων Κάρλες Δημήτρης, Γιώτη Όλγα 11:08
Is17 Δ.Α.Ο. Καματερού (team c) Μετά τη βροχή… Παπαδημητρίου Ελένη-Βάλερυ 11:16
Is18 Α.Ο. Πατήσια 24 Δεσμοί αίματος Αγγελική-Γεωργία Μελέα, Μυρτώ Μελέα 11:24
Is19 Δήμος Παλλήνης (team a) Το μαγεμένο δάσος Μπλέτσα Έφη 11:32
Is20 Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team b) Ένα διάλειμμα απ τα παλιά Κόνιαρη Έφη, Χρηστάκης Μανόλης 11:40
All the teams together Cosmogym Flash Mob 2018 Παπία Αθανασία 11:48
Απονομές 12:05

Όμιλος Νέμεα Α (ομάδες 26)
Κατανομή μεταλλίων: 7 χρυσά, 10 αργυρά, 9 χάλκινα

ANe1 Γ.Σ. Αχιλλέας Κάτω Πατησίων (team c) Όνειρο και εφιάλτης Καπετανέα Ντιάνα,Καραγιάννη Κων/να,Τζούδα Μαρ,Χλέτζη Τζίνα 18:04
ANe2 Choy Lee Fut Άργους (team b) The trools Κοκκινάκη Άννα, Χαντιούκ Αλίσα, Νώτης Δημήτρης 18:12
ANe3 Α.Ο. Αστέρας Πεύκης (team b) Κώδικας μυστηρίων Παπαντολέων Σοφία, Βοιβόδα Βαρβάρα, Λύρα Δήμητρα 18:20
ANe4 Α.Σ. Απόλλων Μοσχάτου Νεράιδες Μπίρμπο Θεοδώρα 18:28
ANe5 Δήμος Παλλήνης (team b) Ο φεγγαροσκεπαστής Μπλέτσα Έφη 18:36
ANe6 Α.Ο. Διονύσου Φλόγες στον άνεμο και τη βροχή! Γιαλιά Μαρίνα 18:44
ANe7 Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ (team a) Face to face Τσίχλα Κωνσταντίνα 18:52
ANe8 Α.Γ.Σ. Νηρέας Περάμου (team b) Χιόνειρα Τσέγκελη Σοφία 19:00
ANe9 Εθνικός Ο.Φ.Π.Φ Το παραμύθι των 4 εποχών. Τι σκότωσε τις 4 εποχές; Τι τρέλανε το κλίμα; Ντώνα Μορφούλα, Δημητράκη Σοφία, Παπασταμάτη Γεωργία 19:08
ANe10 Πολιτιστ και Αθλ Όμιλος Αγρινίου «Ευ Ζην” Οι πειρατές των παιδικών ονείρων Δούλου Ρομίνα, Καραγεώργου Κωνσταντίνα 19:16
ANe11 Α.Ο. Κορίνθου Anima Μια ιστορία γραμμένη σε άσφαλτο Μπαϊρακτάρη Χριστίνα, Κυριακή Φένια, Μαρία-Ιωάννα Αναργύρου 19:24
ANe12 Α.Σ. Πρωτοπορία – Ελληνοαγγλική Αγωγή (team b) Σκληρή δουλειά, όνειρα εξωτικά crazy pineapples Ψαράκη Χριστίνα 19:32
ANe13 Gymnastics Plus Grafiti Κουρσιούνη Μαρία 19:40
Διάλειμμα 19:48
Διάλειμμα 19:56
Διάλειμμα 20:04
ANe14 Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ (team c) Κυνηγώντας το θησαυρό Κάρλες Δημήτρης, Γιώτη Όλγα 20:12
ANe15 Ευ Ζην και Άθλησης (Δήμος Δάφνης – Υμηττού) (team a) Ο δρόμος προς την απελευθέρωση Περδικάρη Μαρία 20:20
ANe16 Γ.Σ. Ρυθμικής (Συλλ. Γονέων & Κηδεμόνων) Δήμου Μακρακώμης Fire Νιώρα Μάνθα 20:28
ANe17 Α.Σ. Αδάμας Μεταμόρφωσης Surprise Ζωφέα Κλαίρη, Θωμαΐδου Μαρία 20:36
ANe18 Way of life (team a) Το κάστρο των ζόμπι Γαλίτη Δέσποινα 20:44
ANe19 Α.Σ. Νέα Παιδεία (team b) Welcome to the jungle Αγγελοπούλου Δ,Λαζαρακόπουλος Ν,Γλεντζέ Α,Πολίτου Χ,Κυριακοπούλου Β,Πανοηλία Κ 20:52
ANe20 Α.Σ. Αριστίων Πετρούπολης Μπαμπούλας ΑΕ Κυτάγια Αριστέα, Κυτάγια Σοφία 21:00
ANe21 Way of life (team b) Indiana jones Καρφή Γεωργία, Κοντοσταυλάκη Χριστίνα, Γαλίτη Δέσποινα 21:08
ANe22 Ευ Ζην και Άθλησης (Δήμος Δάφνης – Υμηττού) (team b) Magic dolls Καρακατσάνη Ράνια 21:16
ANe23 Lida’s team (Αθλητικός Σύλλογος Νέμεσις) Animal Κολοφωτιά Λήδα, Μουτσουρούφη Μαρίζα 21:24
ANe24 Olympia Highway (team d) Ο Μίμος και τα κρυμμένα συναισθήματα Καραγιάννη Γαρβριέλα, Καραευαγγέλου Κάρλεν, Δραγούνη Χρυσούλα 21:32
ANe25 Γ.Α.Σ. Πεντέλης Tetris… A classic game! Περρωτή Τζένη, Petric Sylvio 21:40
ANe26 Όμιλος Φίλων Αθλητισμού και Φυσικής Ανάπτυξης Μεγάρων (team b) Το έπος των κορύνων Σιδηροπούλου Ειρήνη 21:48
All the teams together Cosmogym Flash Mob 2018 Παπία Αθανασία 21:56
Απονομές 22:15

Όμιλος Νέμεα Β (ομάδες 17)
Κατανομή μεταλλίων: 5 χρυσά, 8 αργυρά, 4 χάλκινα

BNe1 Α.Σ. «Εν χορώ” Κουφαλίων Θεσσαλονίκης Neverland Ζωγράφου Νατάσα 13:48
BNe2 Γ.Σ. Κερατέας Ο βασιλιάς Μίδας Γιαπτσέ Βάσια 13:56
BNe3 Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ (team b) Η μάντισσα και τα μαγικά τραπουλόχαρτα Σκαρογιάννη Θεοδώρα 14:04
BNe4 ATP BANK Fitness Club – Ομάδα Ίκαρος Μαύρες πεταλούδες Γλαρού Στέλλα, Γλαρού Νάντια 14:12
BNe5 Αθλητικός Όμιλος Ένωση Βύρωνα Όλος ο κόσμος μια κουζίνα Δαριώτη Ξανθή, Ζαφειρίου Μαριάνθη, Αντωνοπούλου Ελένη 14:20
BNe6 Winners Health Club Καρυάτιδες: Είμαστε Ελληνίδες Τσιρακάκη Ελένη 14:28
BNe7 Α.Γ.Σ. Πρωτέας Αιγάλεω Ένας σύγχρονος Ηρακλής. Μια ψυχή που αγωνίζεται…μια ψυχή που αναζητά το φως!!! Μινάρδου Καλλιόπη, Λύρα Αγγελική 14:36
BNe8 Olympian Sports Club Γυθείου Dandelions by the river Μύριλα Παναγιώτα 14:44
BNe9 Α.Σ. Οδυσσεύς Αλικαρνασσού Θησέας Αριάδνη Ζαργιαννάκη Κωνσταντίνα 14:52
Διάλειμμα 15:00
Διάλειμμα 15:08
Διάλειμμα 15:16
BNe10 Α.Σ.Π. Κτησιφών Pegasus Μαστρογιαννοπούλου Μαρία 15:24
BNe11 Α.Γ.Σ. Νηρέας Περάμου (team c) Αεροσυνοδοί Σίμου Μαρία 15:32
BNe12 Α.Σ. Πρωτοπορία – Ελληνοαγγλική Αγωγή (team c) Στόχος μου το ταξίδι…. Ψαράκη Χριστίνα, Βούλγαρη Ελισάβετ 15:40
BNe13 Μ.Ε.Σ. Μαραθώνα (Μ.Ε.Σ.ΜΑ) Bollywood Κάτσα Λιάνα, Ρέρρα Αγγελική 15:48
BNe14 Gymnastics Chios από ΑΟΠ Καράτε Χίου Wonderwoman Αμυγδάλου Νίκη 15:56
BNe15 Α.Γ.Ο. Ευρυάλη Γλυφάδας Anti-terrorism Αγγελοπούλου Ιφιγένεια 16:04
BNe16 Γ.Α.Σ. Άνω Λιοσίων ”Αριστονίκη” Bulgarian dance dreams Ιβάνοβα Βικτώρια 16:12
BNe17 Α.Σ.Ο.Χ. Αθηνά Age of ices Παπαδημητρίου Εύα 16:20
All the teams together Cosmogym Flash Mob 2018 Παπία Αθανασία 16:28
Απονομές 16:40

*Στη σειρά των ομάδων μπορεί να υπάρξουν μικρές αλλαγές μέχρι την έναρξη της εκδήλωσης καθώς θα ληφθούν υπόψη, οι αφίξεις των εκτός Αττικής ομάδων καθώς και απρόβλεπτοι παράγοντες οπότε η ΟΕ θα αποφασίσει κατά περίπτωση. Παρακαλούνται οι ομάδες που πιθανόν να έχουν πρόβλημα να στείλουν το αίτημά τους αιτιολογημένο στο info@cosmogym.gr άμεσα.

Ώρες έναρξης ομίλων και τελικών

22 Ιουνίου Όμιλος Νέμεα Β ώρα 13:30
22 Ιουνίου Όμιλος Νέμεα Α ώρα 17:45
23 Ιουνίου Όμιλος Ίσθμια ώρα 08:30
23 Ιουνίου Όμιλος Πύθεια ώρα 13:15
23 Ιουνίου Όμιλος Ολύμπια ώρα 18:15
24 Ιουνίου Μικρός Τελικός ώρα 13:00
24 Ιουνίου Μεγάλος Τελικός ώρα 17:45

*ενδέχεται να υπάρχουν μικρές αποκλίσεις.

Κατεβάστε το πρόγραμμα σε αρχείο από εδώ…