Σειρά παρουσίασης ομάδων στο Cosmogym Contest 2018

Σειρά παρουσίασης ομάδων στο Cosmogym Contest 2018

Μετά από κλήρωση που έγινε κατά την διάρκεια της Ενημερωτικής-εκπαιδευτικής Ημερίδας το Σάββατο 10 Φεβρουαρίου η σειρά παρουσίασης των ομάδων για το Cosmogym Contest 2018 έχει όπως παρακάτω:

Όμιλος Ολύμπια
Κατανομή μεταλλίων: 16 χρυσά, 7 αργυρά, 4 χάλκινα

1. Α.Σ.ΗΕΤΙΩΝ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
2. Γ.Σ. Δύναμη Βριλησσίων
3. ΔΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (team a)
4. Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team a)
5. ΑΠΕ Γιτάνη (team a)
6. Γυμναστική Ένωση Περιστερίου
7. ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ & ΔΗΜΟΣ Ν.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
8. ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΝΕΟΛΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
9. ΑΣΕ Δούκα
10. ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (team b)
11. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ (team b)
12. Ρυθμός & Κίνηση – Πέραμα
13. Αθλητικός Σύλλογος Μέγας Αλέξανδρος
14. ALTIUS
15. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ (team a)
16. ΑΠΕ Γιτάνη (team b)
17. ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΔΡΟΜΕΔΑ
18. Dance Team «Faceless»
19. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ‘ΚΑΛΥΒΙΑ’ (team a)
20. ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (team a)
21. Δ.Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
22. Σύλλογος Φίλων Γυμναστικής Αιγάλεω (Σ.ΦΙ.Γ.Α.)
23. Γυμναστήριο Εν Κινήσει Λαμίας
24. ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
25. Γ.Ο.Π.Φ. Η ΑΡΜΟΝΙΑ (team a)
26. Α.Ο.Λαγονησίου (team a)
27. ΟΚΑΠΑ Δήμου Φιλοθέης-Ψυχικού

Όμιλος Πύθεια
Κατανομή μεταλλίων: 9 χρυσά, 11 αργυρά, 5 χάλκινα

1. GYMNASTIC HOUSE (team a)
2. Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ (team a)
3. ΛΕΟΝΤΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ (team c)
4. Α.Σ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΡΓΟΥΣ
5. ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΖΕΥΣ ΣΥΚΕΩΝ Θεσσαλονίκης
6. Γ.Ο.Π.Φ. Η ΑΡΜΟΝΙΑ (team b)
7. ΟΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΑ (team a)
8. ΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ (team a)
9. Α.Ο. ΠΑΛΜΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
10. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ (team c)
11. Ομάδα Χορού «Kosmos» Θεσσαλονίκης
12. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ‘ΚΑΛΥΒΙΑ’ (team b)
13. Α.Σ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ-ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (team a)
14. ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ (team a)
15. ΔΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (team b)
16. Α.Ο.Λαγονησίου (team b)
17. Γ.Α.Σ. «ΕΙΡΗΝΗ» ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
18. Hobo illusionerΖ & Team Wolf 31
19. Συλλογος Πνοη Μοσχατου
20. Olympia Highway (team a)
21. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
22. Προπονητικό κέντρο ενόργανης γυμναστικής ΑΙΑΣ
23. Olympia Highway (team b)
24. Α.Ο. ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
25. ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ

Όμιλος Ίσθμια
Κατανομή μεταλλίων: 7 χρυσά, 10 αργυρά, 6 χάλκινα

1. Όμιλος φίλων αθλητισμού και φυσικής ανάπτυξης Μεγάρων (team a)
2. ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΡΥΘΜΟΣ
3. Olympia Highway (team c)
4. Γ,Α. Σ. ΑΙΤΩΝ/ΝΙΑΣ ΘΟΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
5. SPORTING GYM – Εύοσμος Θεσσαλονίκης
6. GYMNASTIC HOUSE (team b)
7. A.Ο. «ΑΤΛΑΣ» ΔΉΜΟΥ ΔΕΛΤΑ – Σίνδος Θεσσαλονίκης
8. SPORTS CENTER ΜΙΧΑΗΛΙΔΗ – Ελευθέριο Κορδελιό Θεσσαλονίκης
9. ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΗΤΕΙΑΣ Κρήτης
10. Α.Γ.Σ ΝΗΡΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ (team a)
11. CHOY LEE FUT ΑΡΓΟΥΣ (team a)
12. Ν.Π.Δ.Δ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΦΥΛΗΣ «ΠΑΡΝΗΘΑ»
13. ΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ (team b)
14. Γ.Σ. ΑΜΙΛΛΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
15. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ (team a)
16. ΟΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΑ (team b)
17. Αθλητικος συλλογος Εναθλος
18. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ (team d)
19. Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ (team b)
20. ΔΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ (team c)
21. Αθλητικός Όμιλος Πατήσια 24
22. Δημος παλληνης (team a)
23. Φιλαθλητικός Γ.Σ. Ηρακλείου Κρήτης (team b)

Όμιλος Νέμεα Α
Κατανομή μεταλλίων: 6 χρυσά, 13 αργυρά, 10 χάλκινα

1. ΓΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΚΑΤΩ ΠΑΤΗΣΙΩΝ (team c)
2. CHOY LEE FUT ΑΡΓΟΥΣ (team b)
3. ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΕΥΚΗΣ (team b)
4. Αθλ Σύλλογος Απόλλων Μοσχάτου
5. Δημος παλληνης (team b)
6. Αθλητικος Σύλλογος Θήβας ΑΡΜΟΝΙΑ
7. Α.Ο.ΔΙΟΝΥΣΟΥ
8. Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ (team a)
9. Α.Γ.Σ ΝΗΡΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ (team b)
10. ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ
11. ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ «ΕΥ ΖΗΝ»
12. Αθλητικος όμιλος Κορίνθου Anima
13. Α.Σ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ-ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (team b)
14. Σχολή Ρυθμικής Γυμναστικής και χορού Ρένα Μπούτση – Σαλαμίνα (team a)
15. Gymnastics Plus
16. Αθλητικό Σωματείο ΣΙΣΥΦΟΣ (team c)
17. Ευ ζην και άθληση – Δήμος Δάφνης-Υμηττού (team a)
18. Γ.Σ ΡΥΘΜΙΚΗΣ (ΣΥΛΛ. ΓΟΝΕΩΝ & ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ) ΔΗΜΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ
19. AΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΔΑΜΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
20. Αθλητικός Όμιλος Ραφήνας
21. WAY OF LIFE (team a)
22. ΑΣ ΝΕΑ ΠΑΙΔΕΙΑ (team b)
23. Α.Σ. Αριστίων Πετρούπολης
24. WAY OF LIFE (team b)
25. Ευ ζην και άθληση – Δήμος Δάφνης-Υμηττού (team b)
26. Lida’s Team – Λαμία
27. Olympia Highway (team d)
28. ΓΑΣ Πεντέλης
29. Όμιλος φίλων αθλητισμού και φυσικής ανάπτυξης Μεγάρων (team b)

Όμιλος Νέμεα Β
Κατανομή μεταλλίων: 5 χρυσά, 9 αργυρά, 8 χάλκινα

1. Α.Σ. «Εν χορώ» Κουφαλίων Θεσσαλονίκης
2. Γ.Σ.ΚΕΡΑΤΕΑΣ
3. Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ (team b)
4. ATP BANK Fitness Club – Ομάδα Ίκαρος – Καλαμαριά Θεσσαλονίκης
5. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ Ρεθύμνου Κρήτης
6. Αθλητικος Ομιλος Ενωση Βυρωνα
7. WINNERS HEALTH CLUB – Άγιος Νικόλαος Κρήτης
8. ΑΘΛΗΤΙΚΌΣ ΌΜΙΛΟΣ ΗΛΙΟΎΠΟΛΗΣ ΔΡΆΣΗ-ΆΘΛΟΣ
9. Σ.ΦΙ.Γ.ΜΟΣ (team c)
10. Α.Γ.Σ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
11. Α.Γ.Σ TKD – ΕΝΟΡΓΑΝΗΣ – ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗΣ ΓΥΘΕΙΟΥ Λακωνίας
12. WAY OF LIFE (team c)
13. Σχολή Ρυθμικής Γυμναστικής και χορού Ρένα Μπούτση – Σαλαμίνα (team b)
14. Αθλητικό Σωματείο Οδυσσευς – Νέα Αλικαρνασός Κρήτης
15. ΑΣΠ Κτησιφών
16. Α.Γ.Σ ΝΗΡΕΑΣ ΠΕΡΑΜΟΥ (team c)
17. Α.Ο. ΑΝΟΙΞΗ ΦΙΛΟΧΟΡΟΣ ART SPACE ORTHOSOMY METHOD
18. Α.Σ ΠΡΩΤΟΠΟΡΙΑ-ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΙΚΗ ΑΓΩΓΗ (team c)
19. Μ.Ε.Σ.ΜΑΡΑΘΩΝΑ (Μ.Ε.Σ.ΜΑ)
20. Gymnastics Chios-Σύλλογος ΑΟΠ Καράτε Χίου
21. Α.Γ.Ο ΕΥΡΥΑΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
22. ΓΑΣ Ανω Λιοσίων Αριστονίκη

*Στη σειρά των ομάδων μπορεί να υπάρξουν μικρές αλλαγές μέχρι τον Ιούνιο καθώς θα ληφθούν υπόψη, οι αφίξεις των εκτός Αττικής ομάδων καθώς και απρόβλεπτοι παράγοντες οπότε η ΟΕ θα αποφασίσει κατά περίπτωση. Παρακαλούνται οι ομάδες που πιθανόν να έχουν πρόβλημα να στείλουν το αίτημά τους αιτιολογημένο στο info@cosmogym.gr το συντομότερο δυνατόν.

Ώρες έναρξης ομίλων και τελικών

18-20 Ιουνίου Πρόβες ώρα 09:00-13:30
22 Ιουνίου Όμιλος Νέμεα Β ώρα 12:00
22 Ιουνίου Όμιλος Νέμεα Α ώρα 16:30
23 Ιουνίου Όμιλος Ίσθμια ώρα 08:30
23 Ιουνίου Όμιλος Πύθεια ώρα 13:00
23 Ιουνίου Όμιλος Ολύμπια ώρα 18:00
24 Ιουνίου Μικρός Τελικός ώρα 13:30
24 Ιουνίου Μεγάλος Τελικός ώρα 17:30

*Οι ώρες είναι κατά προσέγγιση και ενδέχεται να υπάρχουν μικρές αποκλίσεις.